STIHL iMow 5.0 Evo
Kód: IA01 011 1416
Súvisiaci tovar
Inštalačná sada Kit S. 150 m vymedzovacieho kábla, 150 kolíkov, 2 svorkové konektory, 3 drôtové konektory.
Kolíky pre inštaláciu vymedzovacieho kábla. 75 kusov.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 150m, priemer 2,3mm.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 500 m, priemer 3,4 mm.
Tieto robustné oceľové závory ponúkajú ideálne riešenie pre prípad, kedy potrebujete dočasne ohradiť určitú plochu trávnika pred robotickou kosačkou. Možno ich použiť napríklad...
Ideálna súprava pre opravu menších poškodení kábla ohraničenia, napríklad pri náhodnom mechanickom poškodení. Súprava je tiež užitočná, ak potrebujete vykonať malú úpravu vo...
Podrobný popis
| Ideálna pracovná plocha | > 1200 m2 |
| Maximálna pracovná plocha | do 1500 m2 |
| Výška kosenia | 20-60 mm |
| Šírka záberu | 28 cm |
| Priemerná doba kosenia na nabitie na 80% | 55 min |
| Priemerný čas nabitia akumulátora na 80% | 50 min |
| Maximálny sklon kosenia | 45 % |
| Hladina akustického tlaku – LpA | 48 dB(A) |
| Ovládanie a kontrola cez Váš smartfón. | ● |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Nabíjacia stanica / akumulátor | ●/ ●| |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robotické kosačky |
|---|---|
| Pracovná kapacita: | 1000 m² |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: | 45 % |
| GPS Sledovanie: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou do 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Zvládne každý trávnik – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 4800 m² Husqvarna Automower® 430V NERA je vysoko výkonná bezdrôtová robotická kosačka, ktorá...
Génius na trávniky – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 900 m² Husqvarna Automower® 405VE NERA – bezdrôtová robotická kosačka plná inovatívnych funkcií,...
Hľadáte usilovného záhradného pomocníka?Čo musíte urobiť pre perfektný trávnik? Málo alebo vôbec nič! Robotická kosačka iMow pracuje úplne automaticky. S jej pomocou bude mať...
Získajte 5-ročnú záruku Zakúpte Husqvarna Automower® 308V v období od 2.3.2026 do 30.4.2026, zaregistrujte ho v aplikácii Husqvarna Automower® Connect do 31.5.2026 a získajte...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 5 EVO za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o veľké trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 3000m2 so sklonom až do 45°....
S kompaktnou robotickou kosačkou STIHL iMOW ® 3 môžete plne automaticky udržiavať menšie trávniky pri dome . Robotická kosačka pracuje s výkonnou...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 5 za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o stredne veľké trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 1500m2 so sklonom až do 45°....
Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 315 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1500 m2. Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama...
Bezdrôtová kosačka, ktorá kosí aj okraje, pre trávniky do 1500 m² Husqvarna Automower® 310E NERA je bezdrôtová robotická kosačka na kosenie trávnikov s plochou do...
Získajte 5-ročnú záruku Zakúpte Husqvarna Automower® 308V v období od 2.3.2026 do 30.4.2026, zaregistrujte ho v aplikácii Husqvarna Automower® Connect do 31.5.2026 a získajte...
S kompaktnou robotickou kosačkou STIHL iMOW ® 4 môžete plne automaticky udržiavať malé až stredne veľké trávniky pri súkromných domoch . Robotická kosačka pracuje...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



