Husqvarna Automower® Aspire™ R4 400 m²
Kód: 970568511
Súvisiaci tovar
Udržujte svoju robotickú kosačku v perfektnom stave. Vďaka robustnému dizajnu toto integrované riešenie chráni kosačku Automower® pred dlhodobými účinkami dažďa a slnečného...
Ideálna súprava pre opravu menších poškodení kábla ohraničenia, napríklad pri náhodnom mechanickom poškodení. Súprava je tiež užitočná, ak potrebujete vykonať malú úpravu vo...
Kolíky pre inštaláciu vymedzovacieho kábla. 75 kusov.
Vychutnajte si flexibilitu inštalácie systému Automower® bez ohraničujúceho vodiča, s ktorým vám už nebude hroziť poškodenie vodiča. Vďaka doplnkovému modulu EPOS™ a zadaním...
Spracováva signály RTK-GNSS medzi výrobkami a satelity. Jedna inštalácia môže komunikovať s niekoľkými jednotkami EPOS. Pracovná plocha až do polomeru 500 metrov.
Podrobný popis
| Kapacita |
Automower® Aspire™ R4
Číslo výrobku: 970 56 85‑11
|
| Pracovná kapacita | 400 m² |
|---|---|
| Typ ohraničenia | Vodič |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 10 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 25 % |
| Max. aktívny čas | 9 h |
| Systém hľadania | Jeden systém hľadania |
| Následuj navádzací vodič | 1 |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 5,9 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 55 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 33 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 22 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Šedivá |
| Hladina hluku vnímaná | 59 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX5 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 2 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 1 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 70 min |
| Typická doba nabíjania | 75 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 3 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 3 otočné rezné nože |
| Výška kosenia, max., mm | 45 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Šírka záberu, cm | 16 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Manuálne |
| Ochranný disk | Nie |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Klávesnica/ apl. |
| Informačný panel | Nie |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Riadená aplikáciou | Automower® Connect |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | FOTA |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Nie |
| Geoplot | Nie |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Nie |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robotické kosačky |
|---|---|
| Inštalácia: | Vodič |
| Pracovná kapacita: | 400 m² |
| Systém hľadania: | 1 |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: | 25 % |
| GPS Sledovanie: | Nie |
| Pokosená plocha za hodinu: | 45 m² |
| Max. aktívny čas: | 9 h |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: | 14 ° |
| Typická doba nabíjania: | 75 min |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie: | 70 min |
| Výška kosenia, min – max: | 20 – 45 mm |
| Šírka záberu, cm: | 16 cm |
| Vzdialené štartovacie body: | 3 |
| Bezdrôtové pripojenie: | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Položka bola vypredaná… | |
Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 310 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1000 m2. Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama...
Robotická kosačka určená pre profesionálny strojový park. Ponúka diaľkové ovládanie vrátane sledovania polohy kosačky na elimináciu krádeže prostredníctvom služieb Husqvarna...
S kompaktnou robotickou kosačkou STIHL iMOW ® 3 môžete plne automaticky udržiavať menšie trávniky pri dome . Robotická kosačka pracuje s výkonnou...
Génius na trávniky – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 900 m² Husqvarna Automower® 405VE NERA – bezdrôtová robotická kosačka plná inovatívnych funkcií,...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 5 za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o stredne veľké trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 1500m2 so sklonom až do 45°....
Robotická kosačka AWD bez vodičov, ktorá si poradí so strmými svahmi so sklonom až do 70 % Husqvarna Automower® 435X AWD NERA s technológiou bez vodičov je robotická kosačka...
Kosačka bez vodičov, ktorá kosí aj okraje a vyhýba sa objektom na trávniku Husqvarna Automower® 405XE NERA je robotická kosačka s bezdrôtovou technológiou na trávniky s...
Bezdrôtová kosačka, ktorá kosí aj okraje, pre trávniky do 900 m² Husqvarna Automower® 305E NERA je bezdrôtová robotická kosačka na kosenie trávnikov s plochou do...
Husqvarna Automower® 305 je robotická kosačka s kompaktným dizajnom a je ideálna pre menšie, členité záhrady do 600 m² pričom efektívne zvláda svahy so sklonom 40 %. V...
Získajte 5-ročnú záruku Zakúpte Husqvarna Automower® 308V v období od 2.3.2026 do 30.4.2026, zaregistrujte ho v aplikácii Husqvarna Automower® Connect do 31.5.2026 a získajte...
Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou do 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 6 EVO za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o veľké trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 3000m2 so sklonom až do 45°....
Husqvarna Aspire R4
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



