STIHL iMow 3
Kód: IA02 011 1406
Súvisiaci tovar
Inštalačná sada Kit S. 150 m vymedzovacieho kábla, 150 kolíkov, 2 svorkové konektory, 3 drôtové konektory.
Kolíky pre inštaláciu vymedzovacieho kábla. 75 kusov.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 150m, priemer 2,3mm.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 500 m, priemer 3,4 mm.
Kábel ohraničenia značky Husqvarna je vhodný pre inštaláciu robotickej kosačky Automower® v miestach, kde je dôležité bezpečné kosenie. Jednoduchá inštalácia. Používa sa pre...
Ideálna súprava pre opravu menších poškodení kábla ohraničenia, napríklad pri náhodnom mechanickom poškodení. Súprava je tiež užitočná, ak potrebujete vykonať malú úpravu vo...
Tieto robustné oceľové závory ponúkajú ideálne riešenie pre prípad, kedy potrebujete dočasne ohradiť určitú plochu trávnika pred robotickou kosačkou. Možno ich použiť napríklad...
Spojka vodiča, ktorú možno použiť na opravu alebo rozšírenie ohraničujúcieho vodiča. Používa sa tiež pre pripojenie navádzacieho vodiča k inštalácii.
Podrobný popis
| Maximálna pracovná plocha | do 500 m2 |
| Výška kosenia | 20-60 mm |
| Šírka záberu | 20 cm |
| Priemerná doba kosenia na nabitie na 80% | 35 min |
| Priemerný čas nabitia akumulátora na 80% | 55 min |
| Maximálny sklon kosenia | 40 % |
| Hladina akustického tlaku – LpA | 45 dB(A) |
| Ovládanie a kontrola cez Váš smartfón. | ● |
| Hmotnosť | 9,9 kg |
| Nabíjacia stanica / akumulátor | ●/ ● |
● Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robotické kosačky |
|---|---|
| Pracovná kapacita: | 500 m² |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: | 40 % |
| GPS Sledovanie: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
Hľadáte usilovného záhradného pomocníka?Čo musíte urobiť pre perfektný trávnik? Málo alebo vôbec nič! Robotická kosačka iMow pracuje úplne automaticky. S jej pomocou bude mať...
Bezdrôtová kosačka, ktorá kosí aj okraje, pre trávniky do 1500 m² Husqvarna Automower® 310E NERA je bezdrôtová robotická kosačka na kosenie trávnikov s plochou do...
Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 315 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1500 m2. Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama...
Robotická kosačka, ktorá zastriháva okraje a vyhýba sa objektom na trávniku Husqvarna Automower® 405XE NERA je robotická kosačka na kosenie trávnikou s rozlohou do 600 m²....
Robotická kosačka určená pre profesionálny strojový park. Ponúka diaľkové ovládanie vrátane sledovania polohy kosačky na elimináciu krádeže prostredníctvom služieb Husqvarna...
S kompaktnou robotickou kosačkou STIHL iMOW ® 4 môžete plne automaticky udržiavať malé až stredne veľké trávniky pri súkromných domoch . Robotická kosačka pracuje...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 7 EVO za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o rozsiahle trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 5000m2 so sklonom až do 45°....
Autoclip rad 200 je malý kompaktný pomocník, ktorý efektívneudržiava váš trávnik v perfektnom stave. Vďaka nadštandardnejkapacite batérie pracuje Stiga Autoclip na jedno nabitie...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 5 EVO za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o stredne veľké trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 1500m2 so sklonom až do...
Získajte 5-ročnú záruku Zakúpte Husqvarna Automower® 308V v období od 16.2.2026 do 31.5.2026, zaregistrujte ho v aplikácii Husqvarna Automower® Connect do 31.5.2026 a...
Zvládne každý trávnik – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 7500 m² Husqvarna Automower® 450V NERA je vysoko výkonná bezdrôtová robotická kosačka, ktorá...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



