STIHL iMow 6.0 Evo
Kód: IA01 011 1446
Súvisiaci tovar
Inštalačná sada Kit S. 150 m vymedzovacieho kábla, 150 kolíkov, 2 svorkové konektory, 3 drôtové konektory.
Kolíky pre inštaláciu vymedzovacieho kábla. 75 kusov.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 150m, priemer 2,3mm.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 500 m, priemer 3,4 mm.
Tieto robustné oceľové závory ponúkajú ideálne riešenie pre prípad, kedy potrebujete dočasne ohradiť určitú plochu trávnika pred robotickou kosačkou. Možno ich použiť napríklad...
Robustný, vysoko odolný ohraničujúci vodič pre inštaláciu robotickej sekačky Automower®, ktorý sa používa k vymedzeniu oblasti kosenia a pre bezpečné vedenie kosačky. Vodič má...
ríslušenstvo pre inštaláciu kosačky Automower® bez ohraničujúcich vodičov Užite si flexibilnú inštaláciu Automower® bez ohraničujúceho vodiča – nová alternatíva k obvodovému...
Podrobný popis
| Ideálna pracovná plocha | > 2000 m2 |
| Maximálna pracovná plocha | do 3000 m2 |
| Výška kosenia | 20-60 mm |
| Šírka záberu | 28 cm |
| Priemerná doba kosenia na nabitie 80% | 135 min |
| Priemerný čas nabitia akumulátora na 80% | 75 min |
| Maximálny sklon kosenia | 45 % |
| Hladina akustického tlaku – LpA | 48 dB(A) |
| Ovládanie a kontrola cez Váš smartfón. | ● |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Nabíjacia stanica / akumulátor | ●/● | |
●Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robotické kosačky |
|---|---|
| Pracovná kapacita: | 2000 m² |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: | 45 % |
| GPS Sledovanie: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
Robotická kosačka AWD bez vodičov, ktorá si poradí so strmými svahmi so sklonom až do 70 % Husqvarna Automower® 435X AWD NERA s technológiou bez vodičov je robotická kosačka...
Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou do 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Autoclip rad 200 je malý kompaktný pomocník, ktorý efektívneudržiava váš trávnik v perfektnom stave. Vďaka nadštandardnejkapacite batérie pracuje Stiga Autoclip na jedno nabitie...
Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 315 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1500 m2. Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 5 EVO za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o veľké trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 3000m2 so sklonom až do 45°....
Génius na trávniky – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 1 500 m² Husqvarna Automower® 410VE NERA – bezdrôtová robotická kosačka plná inovatívnych...
Génius na trávniky – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 900 m² Husqvarna Automower® 405VE NERA – bezdrôtová robotická kosačka plná inovatívnych funkcií,...
Husqvarna Automower® 310E NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou až 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 310 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1000 m2. Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama...
Husqvarna Automower® 305 je robotická kosačka s kompaktným dizajnom a je ideálna pre menšie, členité záhrady do 600 m² pričom efektívne zvláda svahy so sklonom 40 %. V...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



