STIHL RMI 422 P
Kód: 6301 012 1407
Súvisiaci tovar
Inštalačná sada Kit S. 150 m vymedzovacieho kábla, 150 kolíkov, 2 svorkové konektory, 3 drôtové konektory.
Kolíky pre inštaláciu vymedzovacieho kábla. 75 kusov.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 150m, priemer 2,3mm.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 500 m, priemer 3,4 mm.
Tieto robustné oceľové závory ponúkajú ideálne riešenie pre prípad, kedy potrebujete dočasne ohradiť určitú plochu trávnika pred robotickou kosačkou. Možno ich použiť napríklad...
ríslušenstvo pre inštaláciu kosačky Automower® bez ohraničujúcich vodičov Užite si flexibilnú inštaláciu Automower® bez ohraničujúceho vodiča – nová alternatíva k obvodovému...
Inteligentný, akumulátorom napájaný vodič pre flexibilné zakázané zóny Tento ohraničujúci vodič napájaný akumulátorom vám umožní bez námahy vytvoriť na vašom trávniku dočasnú...
Spojka vodiča, ktorú možno použiť na opravu alebo rozšírenie ohraničujúcieho vodiča. Používa sa tiež pre pripojenie navádzacieho vodiča k inštalácii.
Kábel ohraničenia značky Husqvarna je vhodný pre inštaláciu robotickej kosačky Automower® v miestach, kde je dôležité bezpečné kosenie. Jednoduchá inštalácia. Používa sa pre...
Podrobný popis
| Ideálna pracovná plocha | do 650 |
| Maximálna pracovná plocha | do 1500 m2 |
| Typ akumulátora | Li-ion, 18,5 V |
| Energia akumulátora | 83 Wh |
| Kapacita akumulátora | 4,5 Ah Wh |
| Výška kosenia (15 krokov) | 20-60 mm |
| Šírka záberu | 20 cm |
| Priemerná doba kosenia na nabitie | 60 min |
| Priemerný čas nabitia akumulátora | 90 min |
| Maximálny sklon kosenia | 40 % |
| Hladina akustického tlaku – LpA | 60 dB(A) |
| Ovládanie a kontrola cez Váš smartfón. Integrovaný GPS modul s predplatenou kartou na 3 r. | — |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Rozmery (dĺžka x šírka x výška) | 60x43x27 |
| Odporúčaný inštalačný kit (nie je v cene) | Kit S |
| Nabíjacia stanica / akumulátor | ●/● | |
● Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robotické kosačky |
|---|---|
| Pracovná kapacita: | 600 m² |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: | 40 % |
| GPS Sledovanie: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
S kompaktnou robotickou kosačkou STIHL iMOW ® 4 môžete plne automaticky udržiavať malé až stredne veľké trávniky pri súkromných domoch . Robotická kosačka pracuje...
Robotická kosačka AWD bez vodičov, ktorá si poradí so strmými svahmi so sklonom až do 70 % Husqvarna Automower® 435X AWD NERA s technológiou bez vodičov je robotická kosačka...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 5 EVO za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o stredne veľké trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 1500m2 so sklonom až do...
S kompaktnou robotickou kosačkou STIHL iMOW ® 3 môžete plne automaticky udržiavať menšie trávniky pri dome . Robotická kosačka pracuje s výkonnou...
Husqvarna Automower® 305 je robotická kosačka s kompaktným dizajnom a je ideálna pre menšie, členité záhrady do 600 m² pričom efektívne zvláda svahy so sklonom 40 %. V...
Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 315 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1500 m2. Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama...
Zvládne každý trávnik – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 4800 m² Husqvarna Automower® 430V NERA je vysoko výkonná bezdrôtová robotická kosačka, ktorá...
Bezdrôtová robotická kosačka pre trávniky s rozlohou do 3300 m² Husqvarna Automower® 320 NERA je bezdrôtová robotická kosačka na kosenie trávnikov...
Génius na trávniky – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 1 500 m² Husqvarna Automower® 410VE NERA – bezdrôtová robotická kosačka plná inovatívnych...
Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou do 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Bezdrôtová kosačka, ktorá kosí aj okraje, pre trávniky do 900 m² Husqvarna Automower® 305E NERA je bezdrôtová robotická kosačka na kosenie trávnikov s plochou do...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



