STIHL iMow 4
Kód: IA02 011 1436
Súvisiaci tovar
Inštalačná sada Kit S. 150 m vymedzovacieho kábla, 150 kolíkov, 2 svorkové konektory, 3 drôtové konektory.
Kolíky pre inštaláciu vymedzovacieho kábla. 75 kusov.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 150m, priemer 2,3mm.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 500 m, priemer 3,4 mm.
Robustný, vysoko odolný ohraničujúci vodič pre inštaláciu robotickej sekačky Automower®, ktorý sa používa k vymedzeniu oblasti kosenia a pre bezpečné vedenie kosačky. Vodič má...
Podrobný popis
| Maximálna pracovná plocha | do 1000 m2 |
| Výška kosenia | 20-60 mm |
| Šírka záberu | 20 cm |
| Priemerná doba kosenia na nabitie na 80% | 65 min |
| Priemerný čas nabitia akumulátora na 80% | 85 min |
| Maximálny sklon kosenia | 40 % |
| Hladina akustického tlaku – LpA | 45 dB(A) |
| Ovládanie a kontrola cez Váš smartfón. | ● |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Nabíjacia stanica / akumulátor | ●/ ● |
● Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robotické kosačky |
|---|---|
| Pracovná kapacita: | 1000 m² |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: | 40 % |
| GPS Sledovanie: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
Husqvarna Automower® 310E NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou až 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 7 EVO za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o rozsiahle trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 5000m2 so sklonom až do 45°....
Získajte 5-ročnú záruku Zakúpte Husqvarna Automower® 308V v období od 16.2.2026 do 31.5.2026, zaregistrujte ho v aplikácii Husqvarna Automower® Connect do 31.5.2026 a...
Hľadáte usilovného záhradného pomocníka?Čo musíte urobiť pre perfektný trávnik? Málo alebo vôbec nič! Robotická kosačka iMow pracuje úplne automaticky. S jej pomocou bude mať...
Robotická kosačka AWD bez vodičov, ktorá si poradí so strmými svahmi so sklonom až do 70 % Husqvarna Automower® 435X AWD NERA s technológiou bez vodičov je robotická kosačka...
Génius na trávniky – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 900 m² Husqvarna Automower® 405VE NERA – bezdrôtová robotická kosačka plná inovatívnych funkcií,...
Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou do 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Husqvarna Automower® 310E NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou až 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Husqvarna Automower® 305 je robotická kosačka s kompaktným dizajnom a je ideálna pre menšie, členité záhrady do 600 m² pričom efektívne zvláda svahy so sklonom 40 %. V...
Robotická kosačka STIHL iMOW® 6 EVO za vás plne automaticky zabezpečí starostlivosť o veľké trávniky na Vašom pozemku. Vhodná pre pozemky až do 3000m2 so sklonom až do 45°....
Bezdrôtová robotická kosačka pre trávniky s rozlohou do 3300 m² Husqvarna Automower® 320 NERA je bezdrôtová robotická kosačka na kosenie trávnikov...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



