STIHL iMow 7.0 Evo
Kód: IA01 011 1476
Súvisiaci tovar
Inštalačná sada Kit S. 150 m vymedzovacieho kábla, 150 kolíkov, 2 svorkové konektory, 3 drôtové konektory.
Kolíky pre inštaláciu vymedzovacieho kábla. 75 kusov.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 150m, priemer 2,3mm.
Rolka vymedzovacieho kábla pre vytýčenie koseného územia s návinom 500 m, priemer 3,4 mm.
Spojka vodiča, ktorú možno použiť na opravu alebo rozšírenie ohraničujúcieho vodiča. Používa sa tiež pre pripojenie navádzacieho vodiča k inštalácii.
Vychutnajte si flexibilitu inštalácie systému Automower® bez ohraničujúceho vodiča, s ktorým vám už nebude hroziť poškodenie vodiča. Vďaka doplnkovému modulu EPOS™ a zadaním...
Ideálna súprava pre opravu menších poškodení kábla ohraničenia, napríklad pri náhodnom mechanickom poškodení. Súprava je tiež užitočná, ak potrebujete vykonať malú úpravu vo...
ríslušenstvo pre inštaláciu kosačky Automower® bez ohraničujúcich vodičov Užite si flexibilnú inštaláciu Automower® bez ohraničujúceho vodiča – nová alternatíva k obvodovému...
Podrobný popis
| Ideálna pracovná plocha | > 4000 m2 |
| Maximálna pracovná plocha | do 5000 m2 |
| Výška kosenia | 20-60 mm |
| Šírka záberu | 28 cm |
| Priemerná doba kosenia na nabitie 80% | 220 min |
| Priemerný čas nabitia akumulátora na 80% | 80 min |
| Maximálny sklon kosenia | 45 % |
| Hladina akustického tlaku – LpA | 48 dB(A) |
| Ovládanie a kontrola cez Váš smartfón. | ● |
| Hmotnosť | 16 kg |
| Nabíjacia stanica / akumulátor | ●/● | |
●Áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Robotické kosačky |
|---|---|
| Pracovná kapacita: | 4000 m² |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy: | 45 % |
| GPS Sledovanie: | Nie |
| Položka bola vypredaná… | |
Génius na trávniky – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 1 500 m² Husqvarna Automower® 410VE NERA – bezdrôtová robotická kosačka plná inovatívnych...
Bezdrôtová kosačka, ktorá kosí aj okraje, pre trávniky do 900 m² Husqvarna Automower® 305E NERA je bezdrôtová robotická kosačka na kosenie trávnikov s plochou do...
Bezdrôtová robotická kosačka s pohonom všetkých kolies pre strmé svahy do 70 % Husqvarna Automower® 535 AWD EPOS® je výkonná robotická kosačka s pohonom...
Hľadáte usilovného záhradného pomocníka?Čo musíte urobiť pre perfektný trávnik? Málo alebo vôbec nič! Robotická kosačka iMow pracuje úplne automaticky. S jej pomocou bude mať...
Získajte 5-ročnú záruku Zakúpte Husqvarna Automower® 308V v období od 2.3.2026 do 30.4.2026, zaregistrujte ho v aplikácii Husqvarna Automower® Connect do 31.5.2026 a získajte...
Husqvarna Automower® 415X je robotická kosačka s radom inteligentných funkcií, ktorá dokáže efektívne kosiť komplikované trávniky s rozlohou až do 1500 m². Vďaka zabudovanému...
Robotická kosačka, ktorá zastriháva okraje a vyhýba sa objektom na trávniku Husqvarna Automower® 405XE NERA je robotická kosačka na kosenie trávnikou s rozlohou do 600 m²....
Zvládne každý trávnik – technológia rozpoznávania s AI a kapacita 4800 m² Husqvarna Automower® 430V NERA je vysoko výkonná bezdrôtová robotická kosačka, ktorá...
Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou do 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu...
Kompaktná štvorkolesová robotická kosačka Husqvarna Automower® 315 sa bez námahy postará o trávniky až do rozlohy 1500 m2. Zvládne svahy so sklonom do 40 % a dokonca sa sama...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



