STIHL KM 56 RC-E
Kód: 4144 200 0016
Súvisiaci tovar
Žací nástroj: Strunová žacia hlava AutoCut 27-2 Pre všetky Kombi motory. Ideálny pre všetky typy trávnatých porastov. Možné vymeniť žací nástroj. Pre rukoväť: obojručnú aj okrúhlu
Pre všetky Kombi motory. Pracovný záber 22 cm. Kombi nástroj pôdna fréza Vám pomôže pri kyprení a kultivácií pôd. Či sa jedná o záhon jahôd alebo šalátu, aj v malom priestore...
Fúkač. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. S nízkou hmotnosťou a vysokým fúkacím účinkom sa dajú rýchlo a ľahko zbaviť cesty a plochy od lístia, pokosenej trávy alebo...
Vyvetvovacia píla. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Vďaka práci zo zeme je starostlivosť o ovocné stromy ešte pohodlnejšia a jednoduchšia. Možnosť použitia aj...
Podrobný popis
| Zdvihový objem | 27,2 cm3 |
| Výkon (kW/k) | 0,8/1,1 kW / k |
| Hmotnosť | 4,3 kg |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 96 |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 107 |
| Vibrácie rukoväte ľavá/pravá | 8,5 / 8,2 m/s2 |
| Dĺžka po puzdro spojky | 84,0 cm |
| Automatická dekompresia | – |
| STIHL ErgoStart (E) | ● |
| Okrúhla rukoväť | ● |
| Obojručná rukoväť | – |
| 2-MIX / 4-MIX-Motor | 2-MIX |
| Závesné zariadenie | ● |
● Áno
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



