Technológia AIM od spoločnosti Husqvarna

Najmodernejšia starostlivosť o trávnik, ktorá podporí vašu víziu o záhradkárčení

Teraz si môžete vytvoriť virtuálnu mapu záhrady na mieru s individuálnym a flexibilným riadením zón. Táto vylepšená virtuálna mapa umožňuje prispôsobiť kosenie záhrady, zobraziť navádzacie vodiče a ohraničujúci vodič a tiež zobraziť polohu kosačky v reálnom čase. V aplikácii Automower® Connect  tiež môžete prijímať oznámenia a ľahko meniť nastavenie kosačky, nech ste kdekoľvek.

Technológia AIM je k dispozícii pri modeloch Automower‌® 405X, 415X, 430X NERA, 450X NERA, 435X AWD a 535 AWD.

 
 
 
Automower AIM Zone Control Launch 1 min 16x9 SK
 

Riadenie zón: flexibilne si prispôsobte starostlivosť o svoj trávnik

Vďaka riadeniu zón ľahko prispôsobíte záhradu vašim prioritám. Technológia AIM umožňuje jednoducho vytvárať a virtuálne ovládať zóny v aplikácii Automower‌®Connect – bez nutnosti upravovať existujúcu inštaláciu.

Definujte a pomenujte rôzne pracovné oblasti a prispôsobte si nastavenia, ako sú časové plány a výšky kosenia, aby ste optimalizovali svoju záhradu – a to všetko z mobilného zariadenia.

Pri modeloch, ktoré nepodporujú technológiou AIM, sú k dispozícii ďalšie riešenia Automower® pre riadenie zón, vrátane príslušenstva‌ Automower® FlexiFence, Automower® Area Switch , Automower® Temporary Fence.

 
Automower AIM / Zone Control
Vysoká presnosť
Technológia AIM vytvára virtuálnu mapu vášho trávnika pomocou integrovaných senzorov GPS. Vďaka tomu sa pri zobrazení navádzacích vodičov, ohraničujúceho vodiča a polohy kosačky na virtuálnej mape dosahuje vysoká presnosť.
Automower AIM / Zone Control
Vytváranie zakázaných zón
Technológia AIM vám umožňuje prispôsobiť starostlivosť o váš trávnik meniacim sa potrebám vašej záhrady. Napríklad môžete zakázať kosenie určitých oblastí z dôvodu biodiverzity, novo zasiatej trávy alebo len prispôsobiť kosenie svojim preferenciám.
Automower AIM / Zone Control
Vytváranie a riadenie pracovných oblastí
Technológia AIM umožňuje presne definovať a vytvárať pracovné oblasti – vďaka čomu sa kosačka Automower® môže riadiť nastaveniami pre konkrétnu oblasť, ako sú rôzne časy alebo výška kosenia.