Aplikácia Automower® Connect pre robotické kosačky

 
 

Funkcie aplikácie Automower® Connect

Automower AIM / Zone Control
Ovládajte zóny kosenia
Vytvárajte pomocou aplikácie Automower® Connect flexibilné zóny alebo pracovné oblasti na trávniku, ak chcete ochrániť čerstvo zasiatu trávu, kosiť predný trávnik častejšie ako zadný alebo sa vyhnúť nafukovaciemu bazénu.
Automower 430X/450X NERA with Google speaker
Integrujte kosačku do inteligentnej domácnosti
Jednoducho zaintegrujte aplikáciu Automower® Connect spolu s ďalšími zariadeniami do inteligentnej domácnosti, vďaka čomu budete môcť napríklad požiadať Google Home o pokosenie trávnika alebo Amazon Alexu o zaparkovanie kosačky Automower®.
Automower Connect Timer
Prispôsobte si všetky nastavenia a rozpis
Vďaka pripojeniu na diaľku si môžete vychutnať voľnosť pri nastavovaní rozvrhov a rozpisov kosenia kosačky Automower® – môžete napríklad zmeniť čas alebo výšku kosenia trávy.
Smart Lawn care 430X
Sledujte každý pohyb
Vďaka sledovaniu GPS a úplnému pripojeniu môžete sledovať pohyby kosačky v reálnom čase pomocou zobrazenia mapy v aplikácii Automower® Connect. Ak opustí definovanú oblasť, aplikácia vás na to upozorní.
ifttt Automower Connect Park your mower
Pripojte aplikácie a zariadenia cez IFTTT
Aplety IFTTT umožňujú okrem iného zosúladiť časy kosenia s ideálnou predpoveďou počasia alebo udalosťami v Kalendári Google, či dokonca požiadať kosačku Automower®, aby upozornila vášho suseda na svoj aktuálny stav, keď ste preč.
Man with phone on lawn
Dostávajte tipy a exkluzívne ponuky
Udržiavajte si aktuálny prehľad o robotickej kosačke pomocou relevantných štatistík a získajte užitočné tipy a rady pre váš trávnik a výrobky. V aplikácii si môžete jednoducho kúpiť aj náhradné diely a príslušenstvo.
Smart watch
 

Tri režimy pripojenia

Umenie zvládnuť dokonalú starostlivosť o trávnik je naozaj také jednoduché ako stiahnutie aplikácie. S aplikáciou Automower® Connect môžete ovládať svoju robotickú kosačku na diaľku. V závislosti od modelu robotickej kosačky na trávu značky Husqvarna poskytuje aplikácia tri režimy pripojenia: cez Bluetooth, mobilné dáta alebo Wi‑Fi.

Modely Automower® NERA a Automower® Aspire™ sú nabité našimi najnovšími inováciami – umožňujú vzdialené ovládanie a globálne pokrytie* cez Wi‑Fi pomocou aplikácie Automower® Connect.

Pripojenie robotickej kosačky k aplikácii Automower® Connect cez Bluetooth je súčasťou všetkých modelov** a má dosah až 30 metrov.
Modely Automower® X-Line majú zabudované mobilné pripojenia, vďaka čomu získate plné pokrytie a možnosť ovládania z celého sveta. To zahŕňa 10-ročnú zmluvu o mobilných dátach.***

*Pokrytie funguje, keď je kosačka pripojená k sieti Wi-Fi.
**Všetky modely okrem modelu 105.
***Zmluva sa uplatňuje len vtedy, keď tretia strana poskytuje dostatočné mobilné pokrytie v danej oblasti.

Automower AIM / Zone Control
 

Flexibilné ovládanie zón

Pomocou prispôsobiteľného a flexibilného ovládania zón môžete vytvoriť niekoľko pracovných oblastí s rôznymi rozpismi alebo nastaveniami kosenia, ako aj dočasné zóny na ochranu sezónnych kvetov a priestorov, v ktorých sa hrajú deti. Trávnik tak máte pod plnou kontrolou pohodlne zo svojho smartfónu.

V roku 2023 predstavujeme novinku, robotické kosačky Automower® NERA s prídavnou súpravou Husqvarna EPOS™, ktorá umožňuje inštaláciu úplne bez káblov. Získate tak plnú flexibilitu vďaka jednoduchému prispôsobeniu virtuálnej inštalácie na základe potrieb vašej záhrady.

 
Amazon Alexa, Automower 435X AWD
 

Automower® – jasná voľba inteligentných domácností

S aplikáciou Automower® Connect si môžete vytvoriť vlastné rutiny IFTTT a inteligentné pripojenia kosačky Automower®. Môžete ju prepojiť s rôznymi smart domácimi aplikáciami a zariadeniami, vrátane Amazon Alexa a Google Home, a ovládať kosenie a parkovanie pomocou hlasu. (Ak budete chcieť, môžu vám aj blahoželať k narodeninám.) Vychutnajte si pohodlie úplného ovládania kosačky Automower® na základe vášho denného kalendára alebo miestneho počasia s informáciami a oznámeniami zhromažďovanými v reálnom čase.