Traktorová kosačka SUPA RL 84 H + darček
Kód: SUPA 2T2111403/VAR
Rýchle doručenie
na tovar skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Typ motora
4 - takt, ST 450
Objem motora
432 cm³
Výkon motora
6,8 kW pri 2400 ot/min
Počet valcov
1
Pohon kolies
zadných
Hydrostatická prevodovka
áno
Pracovný záber
84 cm
Výška kosenia
25 - 80 mm
Mechanické vysýpanie koša
áno
Počet stupňov kosenia
7
Elektromagnetická spojka kosenia
áno
Počet nožov
2
Priemer kolies
predné 15", zadné 18"
Objem zberného koša
240 liter
Signalizacia naplnenia koša
áno
Motohodiny
nie
Tempomat
nie
Sedačka
áno, tapacírovaná s odvetraním
LED svetlá
áno, LED
Liatinova náprava
nie
Guľové čapy
áno
Uzávierka diferenciálu
nie
Antiscalpovacie kolieska
2 ks
Zber do koša
áno
Mulčovanie
áno
Hadicová spojka
áno
Elektroštart
áno
Objem palivovej nádrže
6 liter
Hmotnosť
180 kg
Výbava
mulčovacia zátka, ťažné, nabíjačka batérie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Traktorové kosačky s košom |
|---|---|
| Kôš: | Áno |
| Motor: | Benzínový 4-takt |
| Prevodovka: | Hydrostatická |
| Šírka záberu: | 84 cm |
| Výkon: | do 10 kW |
| Zdvihový objem: | do 500 cm³ |
| Výkon: | 6.8 kW |
| Zvihový objem: | 432 cm³ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



