Pohodlné, dokonalé kosenie trávnika

 
Video
 

V ponuke spoločnosti Husqvarna nájdete robotickú kosačku pre každú záhradu

Vyberte si niektorý model z rozsiahlej ponuky našich kosačiek Automower®, ktorá sa postará o váš trávnik za vás. Či už máte v záhrade strmé svahy, úzke priechody, náročný terén alebo sa vaša záhrada vyznačuje zložitejšími tvarmi, máme k dispozícii model, ktorý bez námahy dokonale pokosí každý trávnik.

Prispôsobte si plán kosenia prostredníctvom aplikácie Automower® Connect a vymedzte si pracovnú oblasť pomocou fyzickej alebo virtuálnej hranice, potom sa pohodlne usaďte, relaxujte a sledujte, ako si kosačka Automower® ľahko poradí so zvyškom. Keď je práca hotová alebo je potrebné nabiť akumulátor, robotická kosačka sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Vo dne aj v noci, za dažďa alebo jasného dňa sa môžete spoľahnúť, že kosačka Automower® urobí ťažkú prácu za vás.

To najlepšie z radu Automower®

Suburban PGE Dinner
Časovo úsporné riešenia
Od bezproblémovej inštalácie až po automatické nabíjanie – kosačka Automower® je nezávislá i spoľahlivá zároveň. Šetrí vám čas od samého začiatku a vy vždy získate dokonale pokosený trávnik. Vďaka robustnej a spoľahlivej konštrukcii je minimálny dokonca aj čas strávený čistením a údržbou.
Automower 435X AWD
Kosačky pre každý trávnik
Každý trávnik je jedinečný. Či už váš trávnik obsahuje náročné svahy, nerovný terén, neobvyklé tvary alebo úzke priestory, robotická kosačka Husqvarna je skonštruovaná tak, aby všetko zvládla s presnosťou a ľahkosťou. Objavte náš široký sortiment robotických kosačiek určených pre tie najmenšie trávniky i najväčšie záhrady.
PGE Pool
Bezpečnosť a zabezpečenie na prvom mieste
Kosačka Automower® je dôkladne testovaná, aby vyhovovala požiadavkám na zaistenie bezpečnosti používateľov, detí a zvierat. Je navrhnutá tak, aby sa znížilo riziko kontaktu s čepeľami, automaticky sa zastaví pri zdvihnutí alebo prevrátení a dokáže rozpoznať predmety a prekážky na trávniku a vyhnúť sa im. Kosačka Automower® je vybavená aj prvkami ochrany pred krádežou.
Automower 430X/450X NERA with EPOS
 

Husqvarna NERA – nová éra robotického kosenia bez kábla

Nové robotické kosačky Automower® NERA s prídavnou súpravou Husqvarna EPOS™, ktorá umožňuje inštaláciu úplne bez káblov. Získate tak plnú flexibilitu a možnosti ovládania vďaka jednoduchému prispôsobeniu virtuálnych ohraničení na základe potrieb vašej záhrady v jednotlivých ročných obdobiach.

 

Inteligentné riešenia starostlivosti o trávnik

Pri kúpe robotickej kosačky Husqvarna získate od spoločnosti Husqvarna kompletný balík, ktorý zahŕňa profesionálne poradenstvo, inštaláciu, lízing, príslušenstvo a ďalšie možnosti. Postaráme sa o všetky vaše potreby.