STIHL HLA 135 Cena je uvedená bez akumulátora a nabíjačky.
Kód: HA04 200 0001
Rýchle doručenie
na tovar skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
| Zdroj energie | Li-Ion akumulátor |
| Menovité napätie | 36 V |
| Dĺžka rezu | 60 cm |
| Hmotnosť | 5,6* kg |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 85 |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 96 |
| Vibrácie rukoväte ľavá/pravá | 2,5 / 3,3 m/s2 |
| Počet zdvihov | 4.000 1/min |
| Celková dĺžka | 249 cm |
| Antivibračný systém | – |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



