Ako začať s kosačkami Automower®

Automower installation
Podrobný postup inštalácie
Kosačka Husqvarna Automower® je známa svojim jednoduchým používaním, ktoré sa začína plynulou inštaláciou. Či už inštaláciu vykonáte sami alebo sa obrátite na miestneho predajcu, táto príručka vám ukáže, aké jednoduché je nainštalovať našu robotickú kosačku na trávu.
Automower AIM / Zone Control - Web version
 
Prevzatie aplikácie Automower® Connect
Zvládnutie umenia dokonalej starostlivosti o trávnik je naozaj také jednoduché ako stiahnutie aplikácie Automower® Connect. Pomocou aplikácie môžete kosačku diaľkovo ovládať, prispôsobiť jej nastavenia a rozpisy a integrovať ju do inteligentnej domácnosti.
 
Automower Aspire R4 with house
 
Časté otázky týkajúce sa robotickej kosačky Husqvarna
Vzbudili sme váš záujem? Teraz odpovieme na vaše otázky. Pozrite si našu stránku s častými otázkami, na ktorej nájdete podrobnosti o životnosti nožov a batérií, ako aj o výhodách kosenia v náhodnom vzore.
Automower 405X
 

Pred kúpou kosačky Automower®

Preskúmajte našu širokú ponuku robotických kosačiek na webovej stránke. Modely sú k dispozícii u autorizovaných dílerov Husqvarna Automower alebo na kúpu online na ich webových stránkach. Môžete sa tiež rozhodnúť, či si kosačku nainštalujete sami alebo či to necháte na autorizovanom dílerovi, ktorý má všetky potrebné znalosti a skúsenosti.

 

Automower® – základy

 

Cestu späť k nabíjacej stanici kosačke pomáha nájsť náš patentovaný navádzací kábel, ktorý skracuje čas hľadania najmä v členitých záhradách. Umožňuje používať viac začiatočných bodov, vďaka čomu získate lepší výsledok kosenia a budete môcť navigovať kosačku do odľahlých oblastí trávnika.

 

Vďaka jedinečnému systému kosenia má kosačka Automower® jednu z najnižších hladín hluku spomedzi všetkých robotických kosačiek na trhu.

 

Nezáleží, či prší alebo svieti slnko. Kosačka Automower® je navrhnutá tak, aby zvládala meniace sa poveternostné podmienky a prispôsobila sa im – počas dňa i noci.

 

Účinná správa energie poskytuje nízku spotrebu energie, čo umožňuje kosačke Automower® pracovať za zlomok nákladov konvenčných kosačiek na trávu, navyše bez priamych emisií počas používania.

 

Robotická kosačka Automower® využíva množstvo opatrení na ochranu pred krádežou: zadanie kódu PIN, alarm, jedinečné prepojenie kosačky a nabíjacej stanice, Geoplot a sledovanie ukradnutej kosačky pomocou aplikácie Automower® Connect (platí v prípade modelov s GPS).

 

Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť kosačky Automower® poskytujú lepšiu manévrovateľnosť v každej záhrade, čo ešte viac uľahčuje jej prenos a skladovanie medzi používaním.

 

Otočné rezné kotúče ostré ako britva zabezpečujú čistý rez na celom trávniku. A zvyšky krátkych odrezkov zlepšujú zdravie vášho trávnika – jeho časté kosenie pomáha hnojiť pôdu.

 

Ak sa kosačka Automower® prevráti alebo je nadvihnutá zo zeme, rezný kotúč sa automaticky zastaví, čím sa zvyšuje jej bezpečnosť.