Traktorová kosačka SUPA RL 98 HW + darček
Kód: SUPA 2T2631403/VAR
Rýchle doručenie
na tovar skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Typ motora
4 - takt, ST 550 TWIN
Objem motora
586 cm³
Výkon motora
12 kW pri 3000 ot/min
Počet valcov
2
Pohon kolies
zadných
Hydrostatická prevodovka
áno
Pracovný záber
98 cm
Výška kosenia
25 - 80 mm
Mechanické vysýpanie koša
áno
Počet stupňov kosenia
7
Elektromagnetická spojka kosenia
áno
Počet nožov
2
Priemer kolies
predné 15", zadné 18"
Objem zberného koša
240 liter
Signalizacia naplnenia koša
áno
Motohodiny
nie
Tempomat
nie
Sedačka
áno, tapacírovaná s odvetraním
LED svetlá
áno, LED
Liatinova náprava
nie
Guľové čapy
áno
Uzávierka diferenciálu
nie
Antiscalpovacie kolieska
2 ks
Zber do koša
áno
Mulčovanie
áno
Hadicová spojka
áno
Elektroštart
áno
Objem palivovej nádrže
6 liter
Hmotnosť
180 kg
Výbava
mulčovacia zátka, ťažné, nabíjačka batérie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Traktorové kosačky s košom |
|---|---|
| Kôš: | Áno |
| Motor: | Benzínový 4-takt, 2-valec |
| Prevodovka: | Hydrostatická |
| Šírka záberu: | 98 cm |
| Výkon: | 11 - 20 kW |
| Zdvihový objem: | 500 - 700 cm³ |
| Výkon: | 12 kW |
| Zdvihový objem: | 586 cm³ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



