STIHL HSA 94 T /50CM/ Cena uvedená bez akumulátora a nabíjačky
Kód: 4869 011 3516
Rýchle doručenie
na tovar skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
| Menovité napätie | 36 V |
| Trieda akumulátorového náradia | Línia PRO |
| Dĺžka rezu | 50 cm |
| Hmotnosť | 3,7** kg |
| Hladina akustického tlaku LpA (dB(A)) | 85 |
| Hladina akustického výkonu LwA (dB(A)) | 96 |
| Vibrácie rukoväte ľavá/pravá | 3,8 / 2,7 m/s2 |
| Počet zdvihov | 4.400 / 4.700 / 5.000 1/min |
| Rozstup zubov | 38 mm |
| Odporúčaná batéria | AP 300 |
| Antivibračný systém | – |
| Otočná rukoväť | ● |
● Áno
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



