STIHL HSA 66 /50CM/ Cena je uvedená bez akumulátora a nabíjačky.
Kód: 4851 011 3525
Rýchle doručenie
na tovar skladom
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
| Menovité napätie | 36 V |
| Trieda akumulátorového náradia | Línia PRO |
| Hmotnosť | 3,1** kg |
| Hladina akustického tlaku LpA (dB(A)) | 83 |
| Hladina akustického výkonu LwA (dB(A)) | 94 |
| Vibrácie rukoväte ľavá/pravá | 3,7 / 2,3 m/s2 |
| Počet zdvihov | 3.000 1/min |
| Dĺžka rezu | 50 cm |
| Celková dĺžka | 103 cm |
| Antivibračný systém | – |
| Otočná rukoväť | – |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



