Kultivátor benzínový AL-KO MH 770 Comfort

Kód: 113971
Neohodnotené
Značka: Solo by AL-KO
€519
Skladom

Variabilná prevádzka - benzínový kultivátor AL-KO MH 770 Comfort
Motorový kultivátor MH 770 Comfort je váš robustný pomocník na efektívne a časovo úsporné využívanie obrábaných plôch. 
Či už na kultiváciu, prevzdušňovanie alebo kyprenie pôdy: s touto motorovou motykou môžete pôdu pred sejbou dobre pripraviť, nakypriť a zapracovať do nej živiny, hnojivo alebo čerstvú vrchnú vrstvu pôdy. Ergonomická vodiaca rukoväť, ktorú možno variabilne a bez náradia nastaviť do strán a do výšky, zaručuje mimoriadny komfort pri práci. Ak je rukoväť nastavená do strany, plochu možno pohodlne obrábať bez toho, aby ste museli stúpiť na už upravenú, a teda nakyprenú pôdu. Ochranné kotúče, ktoré sú súčasťou dodávky, obmedzujú pracovnú plochu a zabezpečujú tak účinnú ochranu existujúcich porastov.

Viacnásobné použitie - žiadny problém
K tomuto modelu je možné pripojiť niekoľko druhov príslušenstva, ako napríklad osypovací pluh, vyorávač zemiakov alebo orací pluh. Pre lepšiu trakciu sa pri používaní pluhov odporúča pripojiť sadu oceľových kolies, ktorá je tiež k dispozícii.

Motorový kultivátor MH 770 Comfort poskytuje silnú oporu pri práci na väčších plochách. Vďaka dvom rýchlostným stupňom môžete ľahko nastaviť pracovnú rýchlosť a výsledok sekania podľa svojich požiadaviek. Spätný chod uľahčuje manévrovanie a umožňuje bezproblémovú prevádzku. Vďaka pracovnej šírke 77 cm a šiestim súpravám kultivačných nožov môžete dosiahnuť pracovnú hĺbku až 33 cm.
Aktívne pracujúce, špeciálne tvarované štyri nože na každej súprave sú totiž výborne navrhnuté na obrábanie pôdy - a vďaka motoru s výkonom 3,45 kW má model silný ťah aj na ťažkých pôdach. Vodiaca ostroha udržiava náradie na trati.
Mimoriadne stabilná, ergonomická rukoväť je ideálna na prácu v šetrnej polohe pre držanie tela. Prepravné koleso sa dá ľahko nastaviť z pracovnej do prepravnej polohy bez použitia náradia.

Bezpečnosť je prvoradá: bezpečnostná ručná páka účinne zabraňuje neúmyselnému otáčaniu sekacích nožov. Okrem toho vysokokvalitný kryt kultivačných nožov z robustného oceľového plechu chráni obsluhu  pred odletujúcimi kameňmi a zeminou.

Ak chcete väčšiu a výkonnejšiu variantu, odporúčame model MH 1150 (č. artikla 113972).

Detailné informácie

Kontrola tovaru
Kontrola tovaru
pred expedíciou
rýchle doručenie
Rýchle doručenie
na tovar skladom

Podrobný popis

 

Technická špecifikácia

Dĺžka noža v cm 33
Počet žacích nožov 8
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Pracovná šírka v cm 77
Výkon v kW 3,45
Objem v ccm 196
Typ motora 4-taktní
Elektrický štart nie
Automatický sýtič nie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: