Husqvarna Aspire™ B8X-P4A - akumulátorový fukár s akumulátorom a nabíjačkou

Kód: 970620404
Novinka
Neohodnotené
Značka: Husqvarna
€210,90
Skladom

Uľahčite si upratovanie záhrady s naším akumulátorovým fúkačom lístia. Vďaka 3 rýchlostiam fúkania zvládne všetko od jemných záhonov po mokré lístie na trávniku. Pohodlná mäkká rukoväť, dobré vyváženie a nízka hmotnosť uľahčujú používanie. Fúkač je vybavený inteligentným automatickým vypnutím pri ponechaní bez dozoru. Fúkač má kompaktné rozmery, takže jeho skladovanie je praktické aj vďaka priloženému háčiku a odnímateľnej trubici. Háčik je možné pripevniť na stenu alebo použiť so systémom úložných koľajníc Husqvarna Aspire™. Fúkač je možné použiť s akýmkoľvek akumulátorom, vyrobeným alianciou POWER FOR ALL. 18 V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL ponúka flexibilitu a vyžaduje menej úložného priestoru, pretože jeden akumulátor je možné použiť pre nástroje a vybavenie viacerých značiek.

Detailné informácie

Kontrola tovaru
Kontrola tovaru
pred expedíciou
rýchle doručenie
Rýchle doručenie
na tovar skladom

Podrobný popis

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI
Aspire Blower B8X Indoors
Kompaktná veľkosť
Kompaktná veľkosť a nízka hmotnosť každého výrobku Husqvarna Aspire™ zlepšujú ovládateľnosť. Inovatívne technológie Husqvarna majú za cieľ zvýšenie kapacity a účinnosti stroja, ktoré zaistia skvelé výsledky na vašej záhrade.
 
Aspire Full Range on rail
Kompaktné úložisko
Vlastný úložný hák a kompaktná konštrukcia zaisťujú ľahké uskladnenie. Náradie Aspire™ nemusí byť tak objemné vďaka nastaviteľným, skladacím alebo odnímateľným dielom, ktoré uľahčujú skladovanie aj prepravu v stiesnených priestoroch, ako sú malé kôlne alebo autá. Pomocou háku, ktorý je súčasťou každého balenia, si môžete vybrať, či náradie chcete uložiť priamo na stenu alebo zavesiť na našu nástennú úložnú koľajnicu, ktorá je súčasťou úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástenná úložná koľajnica sa predáva samostatne.
POWER FOR ALL alliance logo
Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém aliancie POWER FOR ALL je optimálny na domáce práce a práce v záhrade. Jeden akumulátor je možné používať v niekoľkých záhradných nástrojoch rôznych značiek, čo zaisťuje vysokú flexibilitu a menšie nároky na uskladnenie. 18V akumulátory Husqvarna sú dostupné v dvoch veľkostiach a boli optimalizované pre náradie Aspire™, aby zaistili lepší výkon a dostatočnú dobu prevádzky pre rôzne kutilské projekty na záhrade. Okrem toho kompaktná veľkosť akumulátora a nízka hmotnosť uľahčujú použiteľnosť, takže každý typ práce sa vykonáva pohodlnejšie a efektívnejšie.
Kosačka Automower® Aspire™ R4 nie je súčasťou radu POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájaná vstavaným akumulátorom.
Intuitive Design Aspire Blower B8X
Intuitívne ovládanie
Elegantný čierny dizajn radu Husqvarna Aspire™ je doplnený oranžovými detailmi, ktoré vás intuitívne navedú ku všetkým interakčným miestam. Vylepšená ergonómia, ako sú nastaviteľné rukoväte, a robustné materiály vám pomôžu ľahko zvládnuť akýkoľvek záhradný projekt.
Soft Grip Aspire products
Mäkká rukoväť
Mäkká rukoväť na výrobkoch radu Husqvarna Aspire™ zaisťuje maximálne pohodlie pri práci.
Aspire Blower B8X
Viac režimov fúkania
Upravte silu fúkania tak, aby zodpovedala aktuálnej úlohe pomocou 3-stupňového nastavenia rýchlosti, napríklad pri odstraňovaní pokosenej trávy, lístia, snehu alebo nečistôt.
 
 
 
User interface Aspire Blower
Užívateľsky prívetivé digitálne rozhranie Aspire™.
Vychutnajte si úplnú kontrolu a efektívnu prácu s digitálnym používateľským rozhraním Husqvarna Aspire™. Digitálne používateľské rozhranie, ktoré vám umožní jednoducho zapnúť a vypnúť stroj stlačením tlačidla. Pohodlne sledujte stav akumulátora vášho náradia priamo na displeji, aby ste mohli efektívne plánovať úlohy a nabíjať len vtedy, keď to potrebujete.
Symbol Benefit Low noise black
Nízka hladina hluku
Nízka hlučnosť umožňuje pracovať dlhšiu dobu, ráno aj večer, bez toho aby ste rušili susedov.
Husqvarna Connect
Husqvarna Connect
Pomocou inteligentnej aplikácie Husqvarna Connect budete mať jednoduchý prístup k tipom, príručkám a odporúčaním náhradných dielov. Prostredníctvom Bluetooth aplikácie poskytuje tiež ďalšie informácie, ako prevádzkové údaje výrobku, stav nabitia, informácie týkajúce sa údržby a servisu. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilov z App Store alebo Google Play.
 
Forest
Nízke emisie oxidu uhličitého
Pri výbere tohto výrobku si môžete byť istí, že počas aktívneho používania produkuje v porovnaní s tradičným benzínovým výrobkom menej uhlíkových emisií. Tento akumulátorový výrobok neprodukuje počas používania žiadne emisie CO2, no stále poskytuje výkon a kvalitu, ktoré očakávate od výrobku Husqvarna. Je však dôležité poznamenať, že emisie CO2 vznikajú pri ďalších fázach životného cyklu výrobku, ako sú výroba, nabíjanie a likvidácia po skončení jeho životnosti.

Údaje o akumulátore

Akumulátor
Áno
Kapacita akumulátora, Ah
4.0 Ah
Typ nabíjačky
P4A 18-C70
Akumulátor a nabíjačka
Áno
Výrobca akumulátora
Husqvarna
Typ akumulátora
Li-Ion
Napätie akumulátora
18 V
Počet akumulátorov v cene
1

Výkon

Fúkacia sila
8 N
Rýchlosť vzduchu, m/s
40 m/s
Prietok vzduchu v kryte
10 m³/min
Prietok vzduchu v trubici
10 m³/min
Rýchlosť vzduchu (okrúhla koncovka)
40 m/s

Špecifikácia motora

Zdroj energie
Akumulátor
Typ motora
BLDC (bezkefový)

Rozmery / Hmotnosť

Hrubá hmotnosť výrobku, konečná
5020 g
Čistá hmotnosť výrobku, konečná
3660 g
Rozmery produktu, D x Š x H
86.3 x 12.6 x 23.4 cm
Priemer trubice
72 mm
Dĺžka trubice
475 mm
Hmotnosť bez akumulátora
2 kg

Vybavenie

OEM Popruhy
--
OEM Typ koncovky
Okrúhla
OEM Súprava pre vysávanie
Nie

Palivo, oleje a mazivá

Zdroj energie
Akumulátor

Balenie

Výška balenia
243 mm
Dĺžka balenia
245 mm
Objem balenia
35.4 dm³
Šírka balenia
595 mm
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: