Kategórie
Výrobca: Kubota
Kód produktu: W26TC50758
Dostupnosť: Nie je skladom
19,190.00€
Bez DPH: 15,991.67€

Model L1361 ponúka vyšší počet konských síl než kedykoľvek predtým, a tým vás privedie na vyššiu úroveň výkonu.

Kubota L1361

VÝKONNÉ MOTORY
Motory, s ktorými môžete realizovať aj veľmi náročné projekty. Model L1361 ponúka výkon 27,3 kW / 36,6 HP


HYDROSTATICKÁ PREVODOVKA

Kubota L1361

3-STUPŇOVÉ RADENIE PRE OPTIMÁLNY VÝBER RÝCHLOSTI
Model radenia umožňuje jednoduché preraďovanie rýchlosti z nízkej na strednú až vysokú rýchlosť. Preraďovanie je tiež vhodne umiestnené na ľavej strane sedadla pre zaistenie jednoduchej obsluhy.

SYSTÉM UDRŽIAVANIA RÝCHLOSTI (VOLITEĽNÉ)
Aby ste si udržali konštantnú pracovnú rýchlosť, jednoducho nastavte ovládaciu páku nekonečného mechanického tempomatu na modeli L1361 HST na požadovanú rýchlosť – a choďte.

MANUÁLNA PREVODOVKA

Kubota L1361

PTO S AKTÍVNYM PLYNULÝM CHODOM
Model L1361 HST a model s manuálnou prevodovkou zahŕňajú vývodový hriadeľ (PTO) s aktívnym plynulým chodom pre ľahšiu prevádzku. Modely s hydrostatickou prevodovkou (HST) majú na vývodovom hriadeli aj spojku voľnobehu, ktorá prevod chráni.

PREDNÁ NÁPRAVA SO SKOSENÝM OZUBENÍM
Vynikajúca funkcia, ktorá zabezpečuje extrémne tesný polomer otáčania s plným prenosom výkonu na kolesá pri každom uhle riadenia.

VÝKONNÉ A VŠESTRANNÉ PROSTRIEDKY, VĎAKA KTORÝM DOKONČÍTE SVOJU PRÁCU RÝCHLEJŠIE.
Zložité úlohy dokončíte ľahšie s mechanickou prevodovkou, ktorá sa vyznačuje vnútorným radením v spodnom a reverznom stupni pre rýchlejšie zmeny smeru.Prevodovka navyše ponúka 8 rýchlostí dopredu a 4 dozadu (8F/4R), čo vám umožní vybrať si tú správnu rýchlosť na zaistenie vyššej produktivity.


DIZAJN  A  KOMFORT

Kubota L1361

DIZAJN
Model L1361 ponúka hladký a zaoblený vzhľad, ktorý sa pozoruhodne tiahne od prednej kapoty k zadným blatníkom. Tento dizajn nielenže vyzerá moderne, ale ponúka aj lepšiu viditeľnosť, čím pomáha uľahčiť prevádzku. Elegantná a šikmá kapota poskytuje väčšie zorné pole, čo je užitočné pre prevádzku čelného nakladača. Okrem toho pre zaistenie ľahšieho prístupu k motoru sa dá kompaktná predná kapota úplne otvoriť, aby ste mohli vykonať jeho rutinné kontroly a údržbu.

KOMFORT
Model L1361 s priestranným a ergonomickým riešením priestoru obsluhy, odpruženým sedadlom a ďalšími funkciami prináša viac komfortu.

 

 

Kubota L1361

POHODLNE UMIESTNENÁ PÁKA VÝVODOVÉHO HRIADEĽA
Na ďalšie zlepšenie prístupu a nasadania/vysadania sa páka vývodového hriadeľa nachádza na pravej strane sedadla obsluhy (modely HST) alebo na pravej strane stredného krytu kabíny (modely s mechanickou prevodovkou).

Kubota L1361

ODPRUŽENÉ SEDADLO
Odpružené sedadlo ponúka vysoký komfort. Toto tvarované sedadlo je ergonomicky navrhnuté tak, aby znižovalo intenzitu únavy aj po dlhých pracovných dňoch.

Kubota L1361

VÝBER PNEUMATÍK
výkon s pneumatikami určenými pre špecifické úlohy. Môžete si vyberať medzi poľnohospodárskymi a trávnikovými pneumatikami.

 

DRŽIAK NA POHÁR
Tento pohodlný držiak pohodlne pojme šálku alebo hrnček, takže si môžete vždy uhasiť smäd.

 

Kubota L1361

MRIEŽKA CHLADIČA
Vďaka plne otvoriteľnej kapote sa mriežka chladiča ľahko zasúva a vysúva, čo zjednodušuje jej čistenie.

 

Kubota L1361

3-BODOVÉ ZAVESENIE
Veľkokapacitné hydraulické čerpadlo a valec poskytujú výkonnú zdvíhaciu kapacitu, ktorá vám umožňuje používať širší rozsah prídavných zariadení.

 

Kubota L1361

SKRINKA S NÁSTROJMI
Šikovná skrinka s nástrojmi je umiestnená hneď za sedadlom vodiča pre ľahký prístup.

 

 

OCHRANNÁ KONŠTRUKCIA  PROTI PREVRÁTENIU (ROPS)
Pre zaistenie maximálnej ochrany sú všetky modely štandardne vybavené zložiteľnou konštrukciou ROPS.

 

 

PREDNÝ NAKLADAČ LA525

Kubota L1361

Nový čelný nakladač LA525 so zakriveným dizajnom ramena je špeciálne navrhnutý tak, aby zvládol ťažké úlohy, pre ktoré je nový model L1361 vyrobený, lebo zlepšuje zdvíhací výkon a výšku a ponúka aj výnimočnú trvanlivosť.


Kubota L1361

RÝCHLE PRIPÁJANIE/ODPÁJANIE
Vďaka inovatívnemu systému pripojenia a odpojenia značky Kubota môžete montážne kolíky a hadicové spojky rýchlo a ľahko pripevniť a odpojiť priamo zo sedadla vodiča. V dôsledku toho môžete striedať rôzne druhy prác s väčšou efektívnosťou. Oporné stojany nakladača, ktoré sú namontované na ramene, umožňujú jednoduchý prístup a samostatné umiestnenie nakladača pri odpájaní.

Kubota L1361

UNIKÁTNY TYČOVÝ UKAZOVATEĽ VÝŠKY RAMENA KUBOTA
Tyčový ukazovateľ výšky ramena, unikátny a inovatívny prvok značky Kubota, presne rozpozná výšku ramena tak, aby obsluha mohla ľahko potvrdiť vodorovnosť upevnenia lopaty v akejkoľvek výške, či už zdvihnutej, alebo zníženej.

 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA
Ovládač s jednou pákou zaisťuje jednoduchšiu prevádzku. Regeneračný okruh vysypania umožňuje rýchle vyprázdnenie lopaty a sériový okruh umožňuje súčasnú prevádzku ramena a lopaty.

ZAOBLENÝ DIZAJN RAMENA
Konštrukcia zakriveného ramena modelu LA525 zodpovedá šikmej kapote so všetkými hydraulickými vedeniami, ktoré sú umiestnené v ramenách nakladača, a pri činnostiach čelného nakladača poskytujú lepšie zorné pole. Tento dizajn tiež poskytuje nakladaču moderný a elegantný vzhľad.

Kubota L1361

KVALITNÉ PIESTY
Čelný nakladač LA525 je vybavený vysokokvalitnými a vysokovýkonnými valcami, ktoré poskytnú práci nakladača „viac svalov“. Trvanlivé pokovovanie zaisťuje pôsobivú pevnosť v tlaku a ponúka vynikajúcu ochranu pred koróziou.

Kubota L1361

SILNÉ OCEĽOVÉ RÁMY
Jednodielne oceľové rámy čelného nakladača poskytujú lepšiu trvanlivosť a zabezpečujú lepší výhľad medzi traktorom a ramenom.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

model predného nakladača LA525EC
vhodný pre model traktora L1361
maximálna výška zdvihu (otočný čap ) [mm] 2403
svetlá výška s prázdnou lyžicou [mm] 1943
dosah pri maximálnej výške [mm] 633
maximálny uhol vysypania [°] 40
dosah s prídavným zariadením na zemi [mm] 1612
maximálny uhol spätného otáčania [°] 31
kapacita zdvihu (otočný čap) [kg] 513
sila trhania (otočný čap) [N] 10951
čas vrátenia prídavného zariadenia [s] 1.9
doba vysypania prídavného zariadenia [s] 2.7

 

 

Technické údaje - KUBOTA univerzálne traktory L1361