Kategórie
Výrobca: Kubota
Kód produktu: ST371
Dostupnosť: Nie je skladom
34,189.00€
Bez DPH: 28,490.83€

Celkom nová séria modelov ST je pokračovateľom predchádzajúcej série STW. Jeho všeobecná všestrannosť znamená, že môže vykonávať prácu najmenej niekoľko ďalších strojov.
Legendárna kvalita a spoľahlivosť produktu značky Kubota, sa premietla aj v tejto novo vytvorenej sérii traktorov. Bezpečnosť, kompaktné rozmery a možnosť použiť na traktor veľmi veľa prídavných zariadení znamená, že je takmer bezkonkurenčná vo svojej triede.

Ergonomické, jednoducho použiteľné a veľmi spoľahlivé kompaktné traktory. Rýchle, perfektne ovládateľné s v tejto kategórii vysokým výkonom pre širokú škálu rôznych úloh ako sú údržba trávnika, zimná komunálna údržba, práce s predným nakladačom.
Skúste to, Kubota ST séria …

Motor Kubota
Dieselové motory Kubota sú dobre známe výnimočným výkonom a spoľahlivosťou. U novej modelovej série ST sú traktory osadené motormi s výkonom 34,37 a 40 HP. Aj v najťažších pracovných podmienkach majú stále ešte výkonové rezervy. Maximálna rýchlosť

Integrovaná kabína
Kabíny radu ST sú integrované v koncepte traktora. Výsledkom je priestranné a bezhlučné pracovisko. Systém 4-stĺpikov v spojení s veľkým presklením, poskytuje vynikajúcu priestorovú viditeľnosť a dobrý výhľad na náradie a príslušenstvo. Tvar kabíny a ergonomické vetracie otvory zaisťujú optimálne prúdenie vzduchu. Bez ohľadu na to, či je leto či zima, komfort pre obsluhu je zaručený. Neobvyklé v tejto triede je v štandardne dodávanej verzii vyhrievanie zadného okna a voliteľný zadný stierač. Vo verzii s kabínou štandardná 12 V zásuvka, na nabíjanie mobilných telefónov. V základnej výbave sú dva svetlomety pre optimálne osvetlenie pre nočnú prácu. Moderné ukazovatele sú jasne usporiadané a všetky dôležité prevádzkové údaje ľahko čitateľné. Pre zvýšený komford obsluhy je v kabíne osadené rádio s CD prehrávačom a sadov reproduktorov.

Kapota
Zaoblená kapota z jedného kusu zaručuje optimálny výhľad na pracovnú plochu, ponúka rýchly a jednoduchý prístup pre údržbu.

Hydraulika
V novom modeli bol umiestnený výkonný hydraulický systém, ktorý pumpuje celkom až 49,2 l za minútu, čo predstavuje nárast o 37% v porovnaní s jeho predchodcom (STW). V dôsledku toho, traktory série ST zvládnu väčšie prídavné zariadenia, napríklad zametacie stroje a čelné nakladače.

Bi-speed systém riadenia
Patentovaný systém pohonu predných kolies pri natočení o viac ako cca 35 stupňov, keď sa predné kolesá otáčajú takmer dvakrát rýchlejšie než zadné. Výsledkom je menší polomer otáčania. Maximálna rýchlosť je 34 km/hod, čo je viac ako priemer v tejto kategórii, čím sa šetrí čas na prácu a presun. Traktory ST série sú vybavené tempomatom.

Integrovaný joystik, čelný nakladač
Plne integrovaný, ergonomicky umiestnený joystik umožňuje jednoduché ovládanie predného nakladača. Voliteľný 3. hydraulický okruh rozširuje rozsah pôsobnosti predného nakladača o ďalšie funkcie. Možno ho ovládať pomocou tlačidiel umiestnených na rukoväti joysticku.


Technické údaje - KUBOTA univerzálne traktory ST