Fukár-vysávač batériový STIGA VS 100e V Kit

Kód: 271504198/ST1
Neohodnotené
Značka: Stiga
€249
Skladová dostupnosť - tel.: 038/537 31 89
Položka bola vypredaná…

Orezávanie živých plotov a stromov a následné odfukávanie nečistôt je výborný spôsob upratovania po záhradkárčení. Namiesto toho, aby ste odumretú rastlinnú hmotu vyhodili, oveľa ekologickejšie je opätovne ju použiť ako prírodné hnojivo pre kvetinové a zeleninové záhony. Vysávací drtič Vám s tým jednoducho pomôže iba jedným pohybom páčky. Tento výkonný akumulátorový stroj VS 100e Kit od Stigy, môžete takisto používať ako fukár na lístie, vysávač a automatický drtič. Nadrtený mulč sa zhromažďuje v priestrannom 45l textilnom vaku. Objem odpadu sa naviac znižuje na desatinu pôvodného objemu.

Ak bude hotovo, jednoducho vak otvoríte a vysypete obsah na pôdu alebo do kompostu. Pokiaľ budete chcieť vak umyť, obsahuje mechanizmus pre ľahké odopnutie.

Kompaktný, dokonale vyvážený stroj s hmotnosťou len 2 kg, mäkká rukoväť zaisťuje, že aj časovo náročná práca na ťažko dostupných miestach neunavuje vaše paže. Jednoducho nadstavte rýchlosť vzduchu tak, aby vyhovovala konkrétnej práci a to bez rizika prehriatia odolného 600W bezkartáčového motora. Naviac sa môžete spoľahnúť na dva 4Ah akumulátory STIGA ePower 20 V - vydržia, pokiaľ nedorobíte prácu. Tieto akumulátory môžete použiť aj v ďalšom náradí rady 1 - sú teda mimoriadne univerzálne pre celoročné záhradné práce.

Detailné informácie

Kontrola tovaru
Kontrola tovaru
pred expedíciou
rýchle doručenie
Rýchle doručenie
na tovar skladom

Podrobný popis

Výkon
600 W
Batéria
2x Stiga ePower 20V
Kapacita
2 x 4 Ah
Zberný vak
45 liter
Priemerná doba nabíjania
140
Priemerná doba práce
23
Hmotnosť
2 kg
Rozmery
dxšxv, 1190x200x370 mm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: